PROJEKTY PRZY DOFINANSOWYWANIU ZE ŚRODKÓW ZEWNĘTRZNYCH

Polish Belarusian Czech English Estonian German Hebrew Lithuanian Russian Ukrainian

info

silownia Szabruk Termin realizacji: 2014 rok
Źródło finansowania: Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach konkursu „Aktywna Wieś Warmii, Mazur i Powiśla” i środki Gminy Gietrzwałd
Wartość inwestycji: 13 196,00 zł
Wartość dofinansowania: 6 300,00 zł

opis zadania

Opis zadnia:
Sołectwo Sząbruk przystąpiło do Programu Odnowy Wsi Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Wieś Warmii, Mazur i Powiśla miejscem, w którym warto żyć…” w 2014 roku. Od tego momentu mieszkańcy uczestniczyli w kilkunastu spotkaniach różnego rodzaju. Wszystkie dotyczyły Planu Odnowy Miejscowości i realizacji postanowień zapisanych w tym dokumencie. Dnia 30.10.2014r. podjęto Uchwałę Nr XLVIII/496/2014 Rady Gminy Gietrzwałd w sprawie przyjęcia Planu odnowy miejscowości Sząbruk.
W budowę siłowni zaangażowani byli mieszkańcy, którzy nieodpłatnie wykonali prace przygotowawczo-porządkowe. Zgodnie z założeniem mieszkańcy oczyścili teren i przygotowali pod montaż elementów sportowych, wykosili teren z chwastów i jednorocznych samosiewów, uprzątnęli teren po pracach montażowych i uzupełnili ubytki w trawie.
Urządzenia sportowe zostały zamontowane przez profesjonalną firmę z Gromu - NOVUM Wyposażenie Placów Zabaw Sławomir Chmieliński. Urządzenia są z wysokogatunkowych materiałów.
W ramach zadania zostały zakupione i zamontowane 2 urządzenia do ćwiczeń fitness: orbitrek i wyciąg górny oraz 2 podstawy do mocowania zestawów sportowych: pylony. Do zamontowanych podstaw będzie możliwość podłączenia jeszcze po jednym urządzeniu dodatkowo. W przyszłości będą dokupowane kolejne elementy.
Informacja o dofinansowaniu :
Aktywna Wieś Warmii, Mazur i Powiśla. Konkurs dla sołectw zakwalifikowanych do Programu Odnowy Wsi Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Wieś Warmii, Mazur i Powiśla miejscem, w którym warto żyć…”

zdjęcia

silownia Szabruk

 

logotyp szabruk